भुसाल र बञ्जाडे परिवारबाट आश्रममा सहयोग

 

 

 

बुटवल/सैनामैना नगरपालिका वडा न १ मुक्तिनाथपथमा बस्दै आउनु भएका अखिल नेपाल ट्रेड युनियन महासंघका केन्द्रीय अध्यक्ष एबं डब्लुएफटियु समन्बय समिती नेपालका सचिबालय सदस्य लोकराज भुसाल र उहाकि श्रीमति अखिल नेपाल शिक्षक संघका केन्द्रिय उपाध्यक्ष कमला बन्जाडेले आफ्ना हजरबुवा, बुवा, जेठाबुवा, माइला बुवा र ससुराबुवाको सम्झना र स्मृतिमा मानवसेबा आश्रम बुटबलमा आश्रय लिनु भएका ८१ जना दाजुभाइहरुलाई निशुल्क एक छाक भोजन गराउनु भएको छ । आश्रमका संस्थापक समाजसेबी शेरबहादुर गौतम र आश्रम व्यबस्थापन सहयोगीहरुको समन्बयमा उक्त कार्यक्रम गरिुउको थियो ।
भौतिक रुपमा उहाहरु नरहेको भएपनि उहाले दिएको प्रेरणा र योगदानको सम्झना गर्दै उहांहरुको संझना र स्मृतिमा उहांहरुप्रति उच्च सम्मान प्रकट गर्न निशुल्क भोजन खुवाउने कार्य गरेका लोकराज भुसालले बताउनु भयो ।
सो अवसरमा आश्रमको तर्फबाट सञ्चालक शेरबहादुर गौतमले मानव कल्याण कार्यमा भुसाल परिवारले बढाएको सहयोगी हातहरुले आफुहरु उत्साहित बनेको धारणा व्यक्त गर्नुभयो । मानव सेबाको यसप्रकारको योगदान आश्रमको स्थापनाकाल देखिनै निरन्तर दिदै आएको भन्दै धन्यबाद प्रकट गर्नु भ यो ।
सहयोगी लोकराज भुसालल आफूहरु श्रमिक मजदुरबर्गिय भाबना र आस्थाप्रति प्रेरित रहेको र दिनदुखि गरिबको सेवामा लाग्दै आउने अभिभावकहरुबाट प्रेरणा पाएको उल्ेख गर्नु भयो । कमला बञ्जाडेले मानव सेवा आश्रमको सेबा संग जोडिएर सानो सहयोग गर्न पाएकोमा खुशी व्यक्त गर्दै आश्रममा आश्रय लिनु भएका सबैको सुस्वास्थको कामना गर्नु भयो ।